Kriminaalõigus

Kaitse kriminaal- ja väärteoasjades

Koputus uksel. Kohtu loaga ruumide läbiotsimine ning Sinu kaasa võtmine. Nii Sinu kui Su lähedaste ülekuulamine. Nüüd on vaja kiirelt leida advokaat, kes oleks usaldusväärne ja vajadusel ka nädalavahetusel olemas.

Või tellisid internetist keelatud kaupa, olles kindel, et Sa ei jää vahele? Paraku ootab Maksu- ja Tolliamet Sind nüüd vestlusele, kuid Sa ei tea, mida neile rääkida?

MERCATORIA advokaat Robert Sarv on Sulle toeks, juriidiliseks nõuandjaks ja professionaalseks abiks keerulistes kriminaal- ja väärteoprotsessides.

Oleme kaitsnud kliente / Oleme Sulle toeks:

  • mahukates PRIA- ja maksukelmustes;
  • rasketes narkokuritegudes;
  • keskkonnaalaseid ja isikuvastaseid (nt väljapressimised) kuritegusid puudutavates protsessides.

 

Kannatanu ja tunnistaja esindus kriminaalasjades

See ebameeldiv kõne, mida keegi saada ei taha. Politsei teade, et keegi on meie maamajas sees käinud. Vaatepilt on kohutav, maja on täiesti segi pekstud ja kõik meie mälestused ning ühised asjad on hävitatud.

Kas juhtus midagi sellist, mida Sina või Su lähedased ei oodanud? Keegi lõi, pettis, lõhkus, ähvardas või varastas midagi ära? Raamatupidaja või juhatuse liige suutsid teha ebameeldiva üllatuse ning nüüd vajad abi neilt kahju sissenõudmiseks? Või võttis uurija arusaamatu nõusoleku kokkuleppemenetluse kohaldamiseks ning Sulle kahju tekitanud inimest küll karistati, kuid Sina ei saanud sentigi ja too inimene kadus välismaale?

Ehk oled kutsutud tunnistajaks kriminaalasjas ning tunned end kindlamalt, kui advokaat tuleb Sinuga kaasa?

MERCATORIA advokaat Robert Sarv on Sulle toeks, juriidiliseks nõuandjaks ja professionaalseks abiks kannatanu ning tunnistaja esinduses kriminaalasjades.

Seisame Sinu eest / Oleme Sulle toeks:

  • tsiviilhagi esitamisel (varalise ja moraalse kahju sissenõudmisel);
  • kannatanuna ja tunnistajana ülekuulamise juures;
  • nõustame kogu kriminaalprotsessi kestel (nt taotluste tegemisel);
  • läbirääkimistel.